FIREMNÍ VIDEO
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Vimeo Icon
  • White YouTube Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White Twitter Icon

Brno - Pelhřimov - České Budějovice | budefilm@icloud.com | Tel: +420 602 941 906

2019 © JAKUB ZÁBRANSKÝ BUDEFILM, IČ:02990733, Zapsáno na Měú Pelhřimov - Obecní živnostenský úřad

Firemní videa

Proč video?

01

Budete efektivní

Video oproti psané podobě zaujme až 3x více návštěvníků vaší webové stránky nebo sociálních sítí a zvyšuje tak šanci na získání nových zákazníků.

Zvýšíte prodej

Účinným nástrojem jsou produktová videa, ve kterých můžete svým zákazníkům ukázat vlastnosti a přednosti vašich produktů a zvýšit tak pravděpodobnost nákupu o 64%

Vyvoláte emoce

Přeneste na své zákazníky nadšení a vášeň, kterou pro své produkty máte vy sami a výrazně tím zvýšíte šanci, že zákazníka oslovíte.

Odlišíte se

PowerPointové prezentace jsou již zastaralé a díky videu bude vaše firma působit profesionálněji a moderněji.

Kolik to stojí?

02

již od 9.900 Kč

Kvalitní firemní video se dá natočit již od částky 9.900 Kč. 

Od čeho se cena za video dále odvíjí ?

 

DÉLKA

Délka je základní určující parametr. Od délky videa se odvíjí počet potřebných záběrů, čas strávený natáčením, střihem, do kalkulace mohou vstoupit vyšší náklady na dopravu, pokud se pojede natáčet ve více dnech atd.

ZPŮSOB NATÁČENÍ

Krásné a funkční promo video zvládne kvalitně natočit i 1 osoba. Během návštěvy ve vaší firmě natočí za provozu potřebné záběry, které následně sestřihá do finální podoby. Pokud by vám tedy nestačilo základní promo video, ale volili byste raději hranou reklamu s herci, osvětlovači, zvukaři aj. tak se video podstatně prodraží.

 

POTŘEBNÁ TECHNIKA

Zvolená technika opět úzce souvisí se zvoleným způsobem natáčení, který nám určuje scénář. Pronájem dronu či většího osvětlení a zvukové techniky se může promítnout do finální ceny.

Zašlete nám poptávku a obratem vám vytvoříme cenovou kalkulaci na míru.

Reference

03

„BUDEFILM nám natáčeli esport turnaj s Jirkou Králem a spolupráci si nemůžeme vynachválit. Splnili všechny  konkrétní požadavky a výstupy byly kvalitní a dodané v termínu. Spokojenost!"

BUDEFILM můžeme s klidným svědomím doporučit. Se vším naprostá spokojenost - komunikace, profesionální přístup a navíc je práce baví! Budeme se těšit na další spolupráci.

S realizovaným videem jsme byli velice spokojeni. V Budefilmu ukázali vysokou laťku profesionality, rychlé zpracování a řešení na míru.

S Jakubem z BUDEFILM spolupracuji už přes rok a neměnila bych. Jak kvůli skvělému přístupu, který ke každému natáčení má, tak z finálních videí, se kterými jsem vždy 100% spokojená. 

Spolupráce s Jakubem je pro nás vždy velmi přínosná. Oceňuji nejen kvalitu finálních videí, ale i tvůrčí a osobní přístup k práci.

Portfolio

04

Kontakt

05